10 חברות הייטק מובילות שפועלות בכפר סבא

על ידי 7 בנובמבר 2018מאמרים

כפר סבא היא עיר שמושכת אליה לא מעט חברות גדולות וביניהן סטארט אפים מעניינים, בעיקר בגלל המיקום שלה והנגישות אליה. זו עיר במרכז שמתבצעות בה לא מעט עסקאות נדל"ן, הן בנדל"ן למגורים והן בנדל"ן עסקי ואם אתם שוקלים להשקיע את כספכם במשרד להשקעה, כפר סבא בהחלט יכולה להיות אופציה מצוינת. יש בה אם כן לא מעט חברות הייטק בתחומים שונים:

בתחום המחשוב – חברות העוסקות בפיתוח מוצרי אחסון שונים בפלאש ומוצרי זיכרון ואחסון מידע. פתרונות אלו ניתן למצוא בסמארטפונים, במחשבים ובטאבלטים. בין הסטארטפים המצליחים ישנם גם אלו שמתמחים בייבוא וייצוא מוצרי מחשוב ואלקטרוניקה ביתיים.

בתחום המדיה והבידור – חברות העוסקות בסיפוק שידורי טלוויזיה רב ערוצים באמצעות לוויין. בנוסף, סטרטאפים שעוסקים בפיתוח פלטפורמה לציוד סטרימינג באוויר של וידאו ואספקת תמיכה לערוצי תקשורת שונים כגון רדיו ורשתות סלולריות.

  וחברות המפתחות IT בתחום ניהול הידע ואבטחת מידע – חברות המספקות פתרונות תוכנות לאוטומציה של ניהול מידע, אבטחת מידע ומסדי נתונים ופיתוח פתרונות עסקיים מבוססי טכנולוגיה ליישום והטמעה של מוצרי תוכנה שונים.

העתיד נמצא בידי צוותי הפיתוח והתכנות של מובילי המוחות בישראל. כפר סבא שעד לפני שנים ספורות הייתה, ועודנה, מקור יעד נפוץ למשפחות צעירות, הפכה עם השנים למוקד משיכה לחברות צעירות ומוחות חריפים שיוצרים ופועלים לפיתוח הטכנולוגיה והכלכלה בישראל. ללא ספק, העיר הירוקה עתידה להפוך לעמק הסיליקון של ישראל עם הקמת פארקי תעשייה והייטק ירוקים, ידידותיים לסביבה ולחברה, במיקומי מפתח שימשיכו למשוך את מיטב המוחות בישראל.

בכפר סבא יש עוד כמה עשרות חברות הייטק מובילות שפועלות בקרבתה. זו עיר שהולכת ומתפתחת מבחינה טכנולוגית ונראה שהיא תמשוך אליה עוד חברות הייטק וסטארט אפ רבות. בעיר עתיד לקום פארק הייטק ועסקים חדש על ציר 6 בין המחלפים חורשים ואייל. בפארק החדש יבנה פרויקט גולדטק רפאל בעיצוב חדשני ובמיקום אסטרטגי. אם אתם שוקלים השקעות בנדל"ן ומתעניינים בעסקאות נדל"ן עסקי בכפר סבא, אתם נמצאים בכיוון הנכון לעסקאות מוצלחות במיוחד.

השאירו תגובה